Dzieje się na FPSie S04E10: Patryk Scelina!

Dodany: 23 maja 2018 przed admin in Bez kategorii
Możliwość komentowania Dzieje się na FPSie S04E10: Patryk Scelina! została wyłączona

IMG_2348_b_preview

Kolejna świetna prelekcja przed nami! Opowiadanie historii muzyką w grze pt. „My Memory of Us”.

Prezentacja skupiać się będzie na procesie powstawania muzyki do gry studia Juggler Games pt. „My Memory of Us”. W czasie prelekcji zostanie omówiona droga od pomysłu, przez kompozycję, produkcję, aż po implementację muzyki w grze. Głównym tematem prezentacji będzie wspieranie narracji w grze, za pomocą muzyki. W czasie prelekcji zostaną przedstawione materiały filmowe z fragmentami gry oraz wybrane przykłady muzyczne.

IMG_2481_preview

Patryk Scelina – kompozytor i producent muzyki. Specjalizuje się w produkcji muzyki pod obraz tj.: filmów, gier, zwiastunów, reklam oraz innych projektów wymagających oprawy muzycznej. Współpracuje z cenionymi w branży zwiastunów filmowych firmami tj. BMG, SubPub Music, Sonic Librarian, a jego muzyka wykorzystywana jest w kampaniach reklamowych filmów i seriali telewizyjnych m.in. „Marvel’s Agents of S.H.I.EL.D”. Ma na swoim koncie również musical teatralny pt.”Brama”. Tworzy muzykę do gier video, współpracując głównie z deweloperami Indie. Obecnie pracuje nad ścieżką dźwiękową między innymi do gry studia Juggler Games pt. „My Memory Of Us”.

Obok działalności muzycznej pracował również w branży postprodukcji filmowej I od wielu lat dzieli się swoimi doświadczeniami udzielając się w edukacji, prowadząc zajęcia I kursy w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, na Uniwersytecie Wrocławskim oraz w eduweb.pl