Dzieje się na FPSie S04E05: Anna Godecka

Dodany: 08 maja 2018 przed admin in Bez kategorii
Możliwość komentowania Dzieje się na FPSie S04E05: Anna Godecka została wyłączona

Ania

Z zawodu Web Designer, z wykształcenia Malarka i Pedagog. Zajmowałam się również tworzeniem biżuterii artystycznej. Wcześniej tańczyłam w zespole tańca irlandzkiego i indyjskiego. Uwielbiam grać w gry RPG różnego rodzaju.  A od niedawna zajmuje się hobbystycznie również cospleyem.

Annę będzie można spotkać podczas dwóch bloków tematycznych:

1.Dragon Age – teorie i tajemnice

– seria komputerowych gier fabularnych fantasy tworzona przez kanadyjskie studio BioWare. Do chwili obecnej zostały wydane 3 części. Uniwersum serii zostało wzbogacone o książki, komiksy, filmy i inne. Tak bogaty i różnorodny świat czasem sprawia wiele kłopotu graczom. Mnogość i zawiłość wątków i historii nierzadko potrafi przytłoczyć. Gracze, którzy tylko starają się przejść główny wątek historii nie dostrzegają jak barwny i niesamowity jest świat stworzony w tle. W Dragon Age Inkwizycja zostało ujawnionych wiele nowych kwestii, które dodatkowo wymagają wyjaśnienia i szerszego spojrzenia. Ponieważ wiele rzeczy jest okrytych tajemnicą, można też pokusić się o teorie. Prelekcja będzie zawierała spoilery nie tylko z gier, ale i z książek, komiksów itp. – będzie analizą wszystkich dostępnych źródeł, jakie do chwili obecnej ujrzały światło dzienne. Będzie też próbą omówienia najpopularniejszych teorii.

2. Warsztaty tańców celtyckich

– nauka podstawowych prostych tańców celtyckich. Nie wymagająca od uczestników znajomości wcześniej kroków tanecznych. Będzie to przekrój tańców irlandzkich, szkockich i bretońskich.